راهنمای سرمایه گذاری

چگونه در   اینوستوران سرمایه گذاری کنیم؟

1- گام اول:

درشبکه سرمایه گذاران اینوستوران عضو شوید. برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای اینوستوران لازم است حساب کاربری شما به عنوان سرمایه گذار اعتبارسنجی شده تایید شود.

2- گام دوم:

اگر می خواهید به عنوان شخص حقیقی سرمایه گذاری کنید پس از تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود با کلیک روی دکمه فعال کردن حساب کاربری پرسشنامه مربوطه را تکمیل کنید و منتظر نتیجه آن بمانید. اگر به همه پرسش ها پاسخ صحیح بدهید حساب کاربری شما به عنوان سرمایه گذاری حقیقی اعتبارسنجی شده تایید می شود. در غیر اینصورت پس از مطالعه راهنما مجدداً به پرسشها پاسخ دهید.

اگر به نمایندگی از یک شرکت به عنوان شخص حقوقی قصد سرمایه گذاری دارید، پس از تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود در انتظار تایید و تماس مدیر پلتفرم باشید.

3- گام سوم:

فرصت های سرمایه گذاری را مشاهده و بررسی کنید و پس از انتخاب کسب و کار مورد نظر خود با کلیک روی دکمه «علاقمند به سرمایه‌گذاری هستم» حداقل مبلغ سرمایه گذاری موردنظر خود را وارد کنید و تلفن تماس خود را برای هماهنگی جلسات حضوری ثبت کنید. و با کلیک روی دکمه رزرو سهام سرمایه گذاری مورد نظرتان را آغاز کنید.

4- گام چهارم:

در جلسات حضوری یا مجازی به ارزیابی استارت آپ بپردازید و در صورتی که استارت آپ شاخص های لازم برای سرمایه گذاری از نظر شما را داشت، در مورد مسائل حقوقی و قرارداد به مذاکره بپردازید.

5- گام پنجم

در صورتی که با استارت آپ به توافق نهایی رسیدید رزرو سهام خود را داخل پلتفرم قطعی کنید و سرمایه گذاری در کسب و کار خود را کامل کنید.